Siemens QJ22B225H Circuit Breaker 2-Pole 225 Amp 240 VAC
Siemens
MPN:
QJ22B225H
UPC:
SKU:
0003010-PRK
Condition:
New
Description
This is a NEW - unused Siemens QJ22B225H Circuit Breaker 2-Pole 225 Amp 240 VAC
Return Policy:
  • All returns must be in "as shipped" original condition to qualify for a refund.
  • Photos of packing and product is required for damaged items.
QJ 225 Amp, 240V, Circuit Breaker, Siemens QJ22B225H, QJ 225A | aka: ITE QJ22B225H, ITE Siemens QJ22B225H, UPC:783643193963
Description:
  • Siemens QJ22B225H, QJ 225 Amp, 240V, Circuit Breaker, QJ 225A | aka: ITE QJ22B225H, ITE Siemens QJ22B225H, UPC: 783643193963
  • 225 Amp, 240 Volts AC, 2 Pole